Ceneje na konferenco CEE Automotive Supply Chain v Olomouc

Globalna avtoindustrija

Združenji avtomobilske industrije Češke in Slovaške 4. in 5. novembra 2025 vabita na dogodek CEE Automotive Supply Chain 2025. Prvi dan dogodka je namenjen konferenci in mreženju, drugi dan pa bodo potekali B2B sestanki, namenjeni iskanju partnerjev v regiji Srednjevzhodne Evrope.

Organizatorji obljubljajo vrhunski konferenčni program ter veliko število udeležencev in strokovnjakov iz vseh nivojev avtomobilskih dobavnih verig. Letošnji program se bo osredotočal predvsem na naslednje teme:

  • avtomobilska industrija
  • avtomobilska dobavna veriga,
  • zahteve do dobaviteljev
  • kakovost in logistika v avtomobilski industriji in
  • prodaja primarnih proizvodov.

Dogodek je namenjen podjetjem s področja avtomobilske industrije in tistim, ki se zanimajo za vključitev v dobavne verige avtomobilske industrije.

Več o dogodku si preberite na tej povezavi, kjer se lahko tudi prijavite. Ob prijavi pa vpišite promocijsko kodo ACSL25CEE in deležni boste 10-odstotnega popusta.

****

Dodatne informacije: SRIP ACS+, Dunja Podlesnik, 01/ 236 17 35, dunja.podlesnik@acs-giz.si 

______________________________________________________________________________________

Avtomobilska industrija v Sloveniji ustvari okvirno 10 % bruto družbenega proizvoda in skoraj 25 % slovenskega izvoza (vir: SPIRIT Slovenija). Vsi člani SRIP ACS+, vključujoč tudi vsa področja mobilnosti, pa k slovenskemu BDP-ju prispevajo več kot 17 %. Naši člani ustvarijo več kot 8 milijard evrov letnih prihodkov, večina jih deluje kot dobavitelji 1. in 2. nivoja globalnim proizvajalcem vozil. Letno člani SRIP ACS+ prejmejo več kot 25 % vseh nagrajenih inovacij Gospodarske zbornice Slovenije izhaja iz avtomobilske industrije.